Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Sosyal Medya

İnstagram Hesap Doğrulama Nasıl Yapılır?

İnstagram Hesap Doğrulama Nasıl Yapılır? 

Dünyada en yaygın kullanılan sosyal medya hesaplarından olan Instagram kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Böyle bir platformda  bilinir olmak ya da şirket veya kurum gibi tanınmış bir marka iseniz hesabınızın size ait olduğunu doğrulamayı isteyebilirsiniz.

Instagram’da aynı isimde kullanıcılar oldukça yaygın olduğu için kişiler hesabını doğrulamak isteyebilir. Instagram hesap doğrulama yaparken  belli başlı topluluk kurallarına uyumalı, hizmet koşullarını sağlamalısınız. Ayrıca hesabınızın gerçekliğini kanıtlayabilmelisiniz. Instagram’da bulma sayfanızın benzersiz olduğunu hesabın size ait olduğunu ispat edebilmelisiniz. Gizli bir hesaba sahipseniz doğrulama almanız  pek mümkün olmamaktadır. Genel İlke koşulları göz önünde bulundurularak hesabın herkes tarafından görülebilir olması gerekir.

Instagram hesap doğrulamaya uygun olan hesaplar, kişiler tarafından bilinen ya da çok aranan marka ve kuruluşu temsil etmelidir. Burada önemli olan kişilerin Facebook hesap doğrulaması ile Instagram’ı karıştırmamalarıdır. Facebook hesap doğrulaması almak oldukça kolay Instagram için bunun pek de anlamı olmamaktadır.

Instagram hesap doğrulamasında oldukça kolay gibi görünen ancak arka planda uğraş gerektiren bir işlemdir. Doğru bilgilerinizi, doğru bir şekilde aktardığımız dan emin olarak bu işlemleri gerçekleştirmelisiniz. Unutmamalısınız ki paylaşacağınız kişisel bilgileriniz yanlış kişilerin eline geçtiğinde sizler için sorun teşkil edebilmektedir. Bu nedenle güvenilir kaynaklardan yardım olarak ya da bu işi profesyonelleri bırakarak işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Instagram hesap doğrulamasında istenen belli başlı evrakların doğru ve eksiksiz şekilde sunulması gerektiği ve bunu belirtilen talimatlar doğrultusunda yapılması oldukça önemlidir. Instagram hesap doğrulaması mavi tik ile karıştırılmamalıdır. İkisi birbirinden ayrı fakat birbirini takip eden işlem olduğunun altını çizeriz.

Instagram hesap doğrulamasında zorlu bir süreç ile karşılaştığımızda alternatif yöntemlerden uzak durmalısınız. Bunlar aldatıcı ya da kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Instagram bu konuda kişisel bilgilerinizi üçüncü bir kişi ile paylaşmanızı önermemektedir. Sadece hesabınıza erişiminizin engellenmesi değil bununla birlikte kimliğinizi başkalarına da sunmuş olacaksınız.

Tüm bu işlemlerin ardından Instagram hesap doğrulamasında olumlu sonuçlar almayabilirsiniz. Bu durum sizde  işlemlerin eksik yada hatalı yapıldığını ifade ederken değişiklik yapmanız gereken hususları da belirtmektedir.  Bu nedenle sık sık uğraşarak zaman kaybı yaratacağınız gibi düzenlemeniz gereken esas noktaları da gözden kaçırabilirsiniz.

Tarafımızdan alacağınız profesyonel bir yardım sayesinde sizlerin ihtiyacı olan Instagram hesap doğrulamasında gerekli olan tüm bilgi ve donanımı sağlamaktayız. Bu sayede hem ihtiyacınız olan hesap doğrulamasına kavuşacak hem de zaman kaybından tasarruf edeceksiniz. Bu süreçte sizlere gerekli hizmeti sağlayarak Instagram hesap doğrulamasını almanıza yardım ederken aklınıza takılan herhangi bir soru ya da şüphede sorunsuzca iletişime geçebilirsiniz.

Gerekli tüm süreçlerde tarafınıza bilgilendirme sağlanarak Instagram hesap doğrulaması yapılmaktadır. Unutmamalısınız ki Instagram bu konuda oldukça titiz ve özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Gizlilik esası altında kullanıcı bilgilerini üçüncü tarafla paylaşmaktan kaçınarak ve gerekli uyarı tarafınıza da sağlanarak işlemler yürütülmektedir.

Durum böyle olunca  farklı yöntemlere başvurmadan olduğu gibi işlemlerin tamamlanması büyük önem taşımaktadır. Instagram hesap doğrulama hakkında detaylı bilgi almak aklınıza takılan herhangi bir sorun ya da şüphe için iletişim formunda yer alan bilgilerimizden irtibata geçerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu süreçte gizlilik esas alınarak işlemleriniz tamamlanacağını ve sorun yaşamadan işlemlerinizin halledeceğini özellikle vurgulamakta yarar var.

Tüm bu süreçte iletişime geçerek en ince ayrıntısına kadar bilgi alabilir ve içiniz rahat bir şekilde işlemlerinizin tamamlanmasını izleyebilirsiniz. Sizlerde bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve işlemlerinizin hızlıca halledilmesi için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Author

beratkalay