Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
instagram-takliiten-kapanan-hesap-açma

İnstagram Taklitten Kapanan
Hesap Açma

Taklitten Kapanan Instagram Hesabı Açma

Günümüzde popüler platformların başında şüphesiz Instagram geliyor. Kullanıcıların saatlerce zaman geçirdiği sosyal medya platformu olmadan birkaç dakika geçirilemez hale gelindi. Herkesin çokça zaman geçirdiği bu uygulamada düzeni sağlayabilmek adına oluşturulmuş bazı kurallar bulunmaktadır. Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram’ın belirli bir sistem üzerinden ilerlemesi ve kullanıcıların güvenliğinin sağlanması için düzen oluşturulması oldukça önemlidir. 

Tam da bu yüzden belirlenmiş olan topluluk kuralları sayesinde kullanıcılar herhangi bir olumsuz tehdide karşı güvendedir. Topluluk kurallarını ihlal eden kullanıcıların hesapları kapatılarak kullanılamaz hale getirilmektedir. Üyeler arasında sağlıklı bir iletişim sağlanabilmesi için oluşturulan topluluk kuralları bazı durumlarda kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor. Örneğin; hesabı yanlışlıkla kapanan ancak hesabını geri almak isteyen binlerce kullanıcı çözüm arayışına giriyor.

Instagram hesabı kapatılma nedenleri arasında birçok madde yer alıyor. Bunlardan biri de taklitten dolayı kapatılmadır. Taklitten kapanan Instagram hesabı açma için uygulamanın destek birimlerine başvurmaya çalışsanız da genellikle çözüm konusunda yeterli sonuç alınamamaktadır. Oldukça yavaş ilerleyen süreçte tam anlamıyla çözüme ulaşmak neredeyse imkansız. Düzenli olarak uygulamayı kullanan ve bu uygulama üzerinden para kazananlar için zor olan bu durumu çözmek sanıldığı kadar zor değildir.

Peki, instagram taklitten kapanan  hesap açma konusunda neler yapılabilir?

İnstagram taklitten kapanan hesap açma konusunda hesaplar hata sonucu kapatılabiliyor. Instagram kapanmış hesap açma işleminin başarılı olabilmesi gerekli şartların sağlanması durumunda mümkündür. Instagram kapanmış hesap açma konusunda alanında uzman ekip veya kişilerden destek almak sağlıklı ve kesin çözümdür.

Taklitten kapanan Instagram hesabı açma konusunda destek arayanlar için BK Medya‘nın güvenilir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hesabınız herhangi bir taklit içermediği halde kapandıysa ve siz binlerce takipçinizi kaybetmek istemiyorsanız eğer kesin çözüm olarak sunulan yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Taklitten kapanan Instagram hesabı açma için özel olarak geliştirilen yöntemleri profesyonel ekip çalışması ile sunan BK Medya ile hesaplarınız güvende.

Instagram Kapanmış Hesap Açma BK Medya ile Kolay Hale Geliyor!

Hesabınız taklitten kapatıldı ve şu anda kullanılmaz halde mi? Uzman ekipler sayesinde hızlı çözüm almak ister misiniz? İşin uzmanından destek alarak taklitten kapanan Instagram hesabı geri açma, BK Medya sayesinde kolay hale geliyor. Saatlerce uygulamanın destek hizmetlerinden cevap beklemenize ve süreç boyunca sorun yaşamanıza gerek yok. Instagram partnerlerimiz sayesinde hesabınıza hızlı bir şekilde ulaşıyoruz ve tehdit olarak görülen durumları ortadan kaldırıyoruz. Instagram kapanmış hesap açma konusunda tüm tecrübelerini ve bilgilerini sizin için kullanan ekip hesabınızın takipçi sayısına, kullanım amacına göre destek sağlamaktadır. Detaylı inceleme sonucunda hesap açma yöntemlerinden sizin için uygun olan tercih edilir ve hesabınıza ulaşılır.

Hizmetlerde sabit bir fiyat politikası yürütülmemektedir. Taklitten kapanan Instagram hesabı açma fiyatı belirlenirken birçok faktör dikkate alınmaktadır. Bunlar arasında: hesabınızın büyüklüğü ve hangi amaçla kullandığınız gibi detaylar bulunmaktadır. Birçok faktör dikkate alınarak yapılan inceleme sonucunda size özel bir fiyat belirlenmektedir. Taklitten kapanan Instagram hesabı açma talebinize tam anlamı ile cevap verebilmek adına sürecin başından sonuna kadar yanınızda olan BK Medya ile hesabınız güvende. Detaylı bilgi ve destek için 7/24 Whatsapp destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

01
01
Taklitten Kapanan Hesap Açma

İnstagram politikaları gereği taklitten kapanan hesapların geri açılma işlemi

03
03
İnstagram Çalınan Hesap Kurtarma

İnstagram hesaplarınızın kötü amaçlı kişiler tarafından ele geçirilmesi sonucu hesap kurtarma işlemleri

02
02
İnstagram Kapatılan Hesap Açma

İnstagram hesaplarınızın herhangi bir politika veya telif ihlali dolayısı ile kapatılan hesapların açılması

04
04
İnstagram Hesap Kapatma

İnstagram çalınan hesabınızın güvenlik gereği kapatılmasının sağlanması