Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
basın-danışmanlığı-pr

Basın Danışmanlığı & PR
Çalışması

Eski bilinen adıyla halkla ilişkiler olarak geçen ve günümüzde dijital çağın başlaması ile birlikte sosyal medya ve mobil uygulamalar üzerinden insanlara ulaşarak  akıllarında kalıcı ve markanız ile ilgili olumlu çağrışım ve düşüncelerin oluşturulmasında Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri kullanılmaktadır. 

Markanız için oluşturulacak Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri mutlaka profesyoneller tarafından yapılmalı ve etkili bir çalışma olmalıdır. Planladığınız ne olmasını istediğiniz Basın Danışmanlığı & PR hizmetlerinden beklentinizi net bir şekilde ifade edebilmelisiniz. Beklentilerinizi karşılamayacak, talep ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayamayacak herhangi bir Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri size olumsuz olarak geri dönecektir. 

basın-danışmanlığı-pr

Kısaca etkili Basın Danışmanlığı & PR çalışması yapılırken ön planda tutulan hususlardan bahsedelim. Bunlar;

  • Hedef kitlenin belirlenmesi,
  • Etkili ve doğru sosyal medya reklam yönetimi,
  • Marka hikayenizi tanıtmak,
  • Basın bülteni sayesinde geniş kesimlere ulaşmak,

gibi sıralamaya daha pek çok husus girebilmektedir. 

 

Etkili Basın Danışmanlığı & PR hizmetlerinde  doğru hedef kitle seçildiğinde markanızın hikayesini sosyal medya aracılığıyla duyurmaya başlayabilir ve burada hedeflediğiniz marka bilinirliği ya da satışı arttırmaya yönelik çalışmak gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemler sırasıyla doğru yapıldığı takdirde basın bülteni sayesinde daha çok kitleye ulaşmanız oldukça muhtemeldir. 

 

Hedefleriniz her ne olursa olsun sizlere gereken destek ve hizmeti sağlayarak markanızın daha görünür olması, kurumunuzu herkese duyurmak isterseniz, satışlarınızı arttırmayı hedefleme hususunda etkili Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri vermekteyiz.  Günümüzde geleneksel medya anlayışı artık yetersiz kalırken izleyiciye verilmek istenen mesaj yeterli gelmemektedir. Dijital iletişim stratejisi oluşturarak doğru Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri ile  geniş kitlelere ulaşarak hem markanızın görünürlüğünü arttırmış olacak hem de kampanya ve fırsatlarla Istediğiniz satış fırsatlarını da yakalamış olacaksınız. 

 

Günümüzde belediye başkanlarından tutun kurum ve kuruluşlara kadar herkesin tercih ettiği Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri ile ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanarak daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu sayede herkes tarafından bilinen ve olumlu düşüncelerin oluştuğu bir marka haline geleceksiniz. İnsanlar üzerinde olumlu düşünce ve duygular oluşturacak Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri sayesinde sizlerde hedeflediğiniz kitlelere ulaşabileceksiniz. 

 

Basit gibi görünen ama oldukça detaylı ve stratejik çalışma ile gerçekleştirilen Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri sayesinde hem talep ve beklentileriniz karşılanmış olacak hem de basın aracılığı ile  daha geniş kitlelere ulaşabileceksiniz. Günümüz dünyasında ulaşılabilir olmak bu kadar kolay iken bunu etkili ve doğru bir çalışma yürüterek gerçekleştirmek sizleri artı yönde geri dönmektedir. 

 

Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri sayesinde medya ilişkileriniz artacak, dijital alanda görünür hale geleceksiniz, marka ve projenize uygun olan Blogger ve fenomenler sayesinde gittikçe büyüyen bir kitleye sahip oluyorsunuz. Tüm bunlar tek bir sefer ile kalmayarak her adımınız da sizlere destek olarak devam etmektedir. Dijital çağda Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri ile daha çok kişiye ulaşabilirken bundan mahrum kalmak ya da bu yöntemi denememek sizleri geri plana atacaktır.

 

Tüm Basın Danışmanlığı & PR hizmetlerinde  profesyonel olarak gerekli hizmet kalitesini sunarken,  rakiplerinizden sizleri ayıran yeni fikirler ile yanınızda olmayı sürdürmekteyiz.  Süregelen medya anlayışını farklı boyutlara taşıyarak markanızı görünür hale getirmekle birlikte hedeflediğiniz satışlara ulaşmanızı da sağlamaktayız. Hakkınızda oluşabilecek tüm olumsuz görüşleri ya da krizleri fırsata çevirecek çözümler sunarak hizmet vermeye sürdürmekteyiz.

 

Kamuoyu algısını yönetmek ve fark yaratacak çalışmalar ile göz önünde bulunmanızı sağlayacak projelerle Basın Danışmanlığı & PR hizmetleri vermeyi sürdürmektedir. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak herkesin bildiği ve sevdiği bir marka haline gelmek ve dijital medyada yerinizi almak isterseniz iletişim kanallarımızdan en kısa sürede bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve hayal ettiğiniz başarıya ulaşabilirsiniz.