Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

İnstagram Hesabım Spama Girdi

Instagram’ın hayatımıza girmesiyle pek çok yeni kelimeler öğrenmiş ve bunları günlük hayatta kullanmaya başladık. Bunlardan en çok bilineni ve sevilmeyeni muhakkak ki “spam” olmaktadır. Kişilerin sahte paylaşım, video, gönderi, beğeni ve takipçi gibi aldatıcı nedenler ile hesabı yükseltmeye çalışması sonunda dijital ortamda en çok aranan soru “Instagram hesabım spama girdi” olmaktadır.

Peki genel olarak “Instagram hesabım spama girdi”  sorununa neden olan etkenlere   değinecek olursak;

  • Sayfanın şikayet alması,
  • Uygunsuz içeriklerin bulunması,
  • Instagram kurallarına aykırı hareket edilmesi,
  • Rahatsız edici, ırkçı ve taciz edici yorumlar,
  • Kısa sürede çok fazla kişiyi takip etmek,
  • Normalden çok daha fazla beyni yapmayı başlıca sebepler arasında sayabiliriz.

Bu başlıklar Instagram tarafından sıklıkla dikkate alınan ve kullanıcının hesabını silmeye kadar varan tehdit unsuru olarak görülmektedir. Farklı kullanıcılara verilen yanlış bilgi uygunsuz içerikler ya da tehdit ve şiddet içeren yazı veya fotoğrafların paylaşılması kendinizi güvende hissetmenize engel olacağı için Instagram bu sorunu kökünden çözmektedir.

Peki ama durum tam tersi olunca  yani herhangi bir uygunsuz içeriğin bulunmaması durumunda, tarafınızdan şiddet tehdit içeren yorum ya da görsellerin yer almaması, Instagram kuralları çerçevesinde hesabınızı kullanıyor olmanız ve genel olarak bakıldığında sayfanızın şikayet edilebilir bir yanının  olmaması durumunda da yine de Instagram tarafından spam yiyor iseniz bu durumda mutlaka profesyonel bir yardım almalısınız.

Instagram kullanıcıları tarafında açık hedef haline getirildiğinizi düşündüğünüz durumlar da hesabınızı güçlendirecek bir yardım ile ilerlemeniz sizler açısından daha kolay ve etkili bir kalkan olacaktır.

Kısaca bunlara değinecek olursak;

  1. Profesyonel bir yardım ile hesabınızı aktif hale getirebilir,
  2. Güvenilirliğinizi arttırabilir,
  3. Oluşabilecek fake spamlara karşı önlem alabilir,
  4. Hesabınızı güvende tutabilirsiniz.

Bu liste bu şekilde uzayıp giderken sizleri daha fazla sıkmamak adına genel başlıklara yer verilmektedir. Günümüzde ne yazık ki adil dövüşün pek olmadı sosyal medya platformlarında rakipleri yok saymak ve onları geri plana atacak bu gibi şikayetler sonrasında kullanıcılar “Instagram hesabım spama girdi” araştırması yaparak olumsuz yönlendirmeleri maruz kalabilmektedir.

Alabileceğiniz profesyonel yardım sayesinde şahsi sayfanız ya da markanız için daha olumlu sonuçlar yaratırken, organik olarak da büyümeyi sağlamış olmaktasınız.  Yaşanan bu durum hakkında detaylı bilgi sahibi olmak soru ve görüşlerinizi iletmek açısından irtibat adresimizden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Günümüz dünyasında zaman oldukça kısıtlı iken her şeye yeterince vakit ayırmak neredeyse mümkün olmamaktadır. Çalışan ve ek gelir olması amacıyla  Instagram’da sayfası olan kişilerde yeteri zaman ayıramama sorunları oluşmaktadır. Bu nedenle yaşanılan “Instagram hesabım spama girdi” ve benzeri sorunlar ile karşı karşıya gelen kullanıcı ne yapacağını ve nasıl bir destek alması gerektiğini bilememektedir.

Bu durumda yanlış bir yönlendirme oluşmaması adına kullanıcıya etkili ve doğru bir çözüm önerisi tutunarak bir süreç hakkında detaylı bilgilendirme sağlayarak hedeflediği ve beklentisine uygun çözüm kolaylığı sağlanmaktadır. Böylelikle dijital ortamda bulunan yanlış yönlendirmelerden de uzak kalmasını ve hata yapma ihtimalini ortadan kaldırmış ve “Instagram hesabım spama girdi”  sorununa çözüm bulmak vadi ile kişisel bilgileri ele geçirmeye çalışan hackerlara izin vermemiş olmaktayız.

Yaptığımız bu hizmet ile pek çok Instagram  ve sosyal medya kullanıcısı hızla gelişip büyümeye devam etmektedir. Bunlardan biri olmak ve sizler de bu başarılı tabloda yer almak için ve daha da önemlisi hesabınızı güvenli tutmak amacıyla bizleri Tercih edebilirsiniz. Sayfamızı inceleyerek sunduğumuz hizmet yelpazesinin genişliğini görebilir ve almak istediğiniz hizmeti daha kolay seçebilirsiniz.

 

Author

beratkalay