Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
instagram-mavi-tik-alma

İnstagram Mavi Tik
Alma

Dünya çapında en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Instagram, hikaye, fotoğraf, video, reels, canlı yayın gibi eğlenceli içeriklerin paylaşılmaktadır. Kullanıcıların en çok merak ettiği instagram mavi tik alma ise sanıldığının aksine sadece ünlü ya da fenomenlere verilmemektedir.

Instagram mavi tik alma işlemi kişinin profilinin doğrulandığının göstergesi olarak kabul edilmektedir. Genellikle fenomenler, ünlüler, markalar, siyasetçilerde ya da futbolcularda gördüğünüz mavi tik gerçek kişi hesaplarına ait olduğunu göstermektedir. Son dönemlerde oldukça yaygın olan Instagram mavi tık alma yöntemini dileyen herkes yapabilmektedir. Genel olarak bakıldığında Instagram mavi tik olan sayfalar daha güvenilir ve olumlu bir izlenim oluşturmaktadır. 

 

Instagram’dan mavi tik almak isteyen kişilerin öncelikle belli başlı kurallara uyması gerekmektedir. Kısaca bunlara bakacak olursak;

  1. Benzersiz olmak
  2. Dikkat çekici olmak
  3. Özgün olmak
  4. Profilin tam olması gerekmektedir.

 

Belli başlı kuralları yerine getirildiğinde mavi alma ihtimalinizi de bir hayli yükseltmiş olmaktasınız. Instagram profilinizin benzersiz ve özgün içeriklerle oluşturulması sizleri diğer kullanıcılardan ayıran temel özellik haline getirmektedir. Instagram mavi tik almak için önemli hususlardan biri olan sayfanızın benzersiz ve dikkat çekici olması diğer zorunlu tutulan hususlarda biri olmaktadır. 

 

Instagram mavi tik alırken dikkat etmeniz gereken hesabınızın doğrulanmış olmasıdır. Şahıs ya da markanıza ait olan profilinizi profil fotoğrafı, hesap bilgileri gibi temel bilgilerinizin doğrulanmış olması büyük önem arz etmektedir. Aksi bir durumda Instagram mavi tik almak için sıkıntı yaşayabilirsiniz.

 

Bu işlemler esnasında sizlere mail ya da DM yoluyla kişisel verilerinizi içeren bilgilerin paylaşılmasını isteyen sahte  ya da dolandırıcılar da mutlaka uzak durmalısınız. Bu kişilerin temel amacı kişisel verilerinizi ele geçirerek sizlere tuzak kurmak ve sosyal medya hesabınızı çalmayı amaçlamaktadır. Bu tarz tuzaklara düşmemek adına bu işlemleri gerçekleştirirken mutlaka bir uzmana danışmalı ve kesinlikle gereksiz bilgi paylaşımında uzak durmalısınız.

 

Instagram mavi tik almanın genel amacı markalar için güvenilirlik algısı oluştururken şahıs hesaplarında da hesabın doğrulandığının ve bu kişinin gerçek hesabı olduğunu takipçilerine göstermek istemesidir. Hesabınızda eğlenceli, bilgilendirici ya da farklı içeriklerin bulunması sizleri diğer hesaplardan ayıran ve takipçi sayınızın artmasını sağlayan önemli  etkenlerden biridir. Unutmamalısınız ki taklit, sahte ya da uygunsuz içeriklerini paylaşıldığı hesaplar genellikle mavi tik alamamaktadır. Bu ve benzeri durumları yaşamamak adına kendinize ait ve gerçek bilgilerin yer aldığı bir profil oluşturmalısınız. Kişisel bilgilerinizi ve şifrenizi kimseyle paylaşmamalısınız. Instagram mavi tik alma oldukça kolay gibi görünen fakat arka planda titizlikle hazırlanması gereken pek çok olgu yer almaktadır. Bu nedenle kendi başınızı hareket etmemeli ve bir uzmandan yardım almayı mutlaka düşünmelisiniz. Unutmamalısınız ki profesyonel bir yardım sizlere her zaman daha ileriye taşıyacak ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır. 

 

Genel olarak bakıldığında profilinizin eksiksiz ve özgün olması önemli hususlar arasında yer almaktadır. Onun haricinde profesyonel bir yardım alarak Instagram mavi tik alma konusunda hizmet alabilirsiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olabilir ve gerekli desteği sağlamaktayız. Süreç hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir ya da detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu noktada sizlere gereken ayrıcalıklı destek ve hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

 

Gerekli prosedür ve işlemlerin tamamlanma sürecinde sizlere herhangi bir zaman ya da uğraş gerektirmeden, bizim tarafımızdan gereken tüm süreç kontrol altında tutularak ve kolaylık sağlayarak işlemlerinizin tamamlanmasında gereken özeni bizler göstermekteyiz. Sayfamızda bulunan iletişim bilgileri üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

 

01
01
Taklitten Kapanan Hesap Açma

İnstagram politikaları gereği taklitten kapanan hesapların geri açılma işlemi

03
03
İnstagram Çalınan Hesap Kurtarma

İnstagram hesaplarınızın kötü amaçlı kişiler tarafından ele geçirilmesi sonucu hesap kurtarma işlemleri

02
02
İnstagram Kapatılan Hesap Açma

İnstagram hesaplarınızın herhangi bir politika veya telif ihlali dolayısı ile kapatılan hesapların açılması

04
04
İnstagram Hesap Kapatma

İnstagram çalınan hesabınızın güvenlik gereği kapatılmasının sağlanması