Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Sosyal Medya

İnstagram Takipçi Artırma Yöntemleri

Instagram Takipçi Arttırma Yöntemleri 

Son zamanlarda Instagram takipçi arttırma yöntemleri adı altında pek çok uygulamalar gelişmektedir. Bunlardan  pek çoğu sahte olurken bir kısmı da sadece kişisel verileri kopyalamak amacıyla yapılmaktadır. Daha çok görünürlük kazanabilmek adı altında kişilerin Instagram takipçi arttırma yöntemlerine sıklıkla başvurduğu görülmektedir.

Para karşılığında takipçi satın alan kişilerde belli bir süre zarfı sonrasında bu takipçilerde azalma ya da sahte takipçiler sebebiyle görünürlüğün azalması gibi sorunlar yaşanmaktadır. Instagram’da hashtag kullanımı, farklı kullanıcılar ile etkileşim gibi takipçi arttırmaya yönelik pek çok alternatif kullanılmaktadır. Bunlar kısa sürede etkili olma ihtimali olsa da uzun vadede olumsuz geri dönüşler yaratmaktadır. Bu gibi sorunları yaşamamak adına ve Instagram takipçi arttırma yöntemleri ile sağlıklı ve kalıcı çözüm aramak daha faydalı olacaktır.

Hashtag kullanımı,Instagram takipçi arttırma yöntemleri arasında sıklıkla tercih  edilmektedir. kişiler genellikle spesifik bir konu hakkında kendi içeriklerinin görüntülenmesi adı altında girdikleri hashtag yardımı ile farklı kullanıcılarla etkileşime girmektedir. Anlık olarak geri dönüşü olumlu olsa da ileri dönük bakıldığında bunun yararlı bir yöntem olmadığı görülmektedir.

Instagram takipçi arttırma yöntemleri arasında diğer tercih edilen uygulama ise farklı kullanıcılar ile etkileşime girmektir. Özellikle ünlülerin fan hesapları ya da  onların beğendiği ve yorum yaptığı kişileri takip ederek geri dönüşler alınabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan birisi ise diğer kullanıcılarla etkileşimi girerken kişisel verilerinizi daha çok kişiye yaydığınızı bilmelisiniz.

Sahte takipçi hilesi ile yapılan uzun vadedeki tavsiye edilmeyen bu yöntem illegal ve hileli bir şekilde kullanıcılara sağlanmaktadır. Kişi takipçi sayısında oluşan artist sebebiyle hesapta beklenmeyen hareketler algılandığı gibi şifre değişikliği de görülebilmektedir. Sahte beğeni, sahte takipçi ve yorum gibi hesaplarda meydana gelen bu artış yeni güncelleme sonrasında hesapların silineceği resmi Instagram hesabı tarafından duyurulduğu konuşulmaktadır. Bu tarz sorunlar yaşamamak adına  uzun vadede daha sağlıklı bir takipçi sayısına ulaşmak için sizlerde daha verimli kaynaklardan yararlanmalısınız.

Bizler bu alanda gerekli destek ve hizmet sağlarken sayfanızı ya da kişisel hesabınızı herkese duyurarak organik takipçi sayısına ulaşmanızı sağlamaktayız. Daha gerçekçi ve olumlu bir takipçi sayısına ulaşmanızı sağlayarak uzun vadede de sizlere artı bir gelişme sunmaktayız. Hem hedeflediğiniz takipçi sayısına ulaşabilecek hem de organik bir büyüme kazanabileceksiniz.

Sizler için hazırlanacak olan gönderi, hikaye ya da canlı yayın gibi alternatifler ile gerçekleştirdiğimiz destekleyici paketlerimiz sayesinde hızla büyük bir ivme kazanırken uzun vadede de bu büyüme devam etmektedir. Pasif bir hesabınız var ise ya da yeni açılmış bir sayfanız bulunuyorsa ve bu sayfada satış yapmayı düşünüyorsanız, hayal ettiğiniz takipçi sayısına ulaşacak ve hedeflediğiniz satışları gerçekleştirebileceksiniz.

Sizlere özel olarak hazırlanan bu paketlerde hem sayfanızın dinamiğini canlı tutacak hem de çeşitli kampanya ya da reklamlar ile de sayfanızın büyümesini desteklemekteyiz. İhtiyacınız olan takipçi sayısını organik olarak arttırırken uzun vadede kalıcılığı sizlere sunarak daha verimli bir çalışma yürütmekteyiz.

Instagram takipçi arttırma yöntemleri bu kadar gelişmişken bunu kendiniz için olumlu olacak şekilde kullanmalı ileriye dönük bir yatırım olarak görmelisiniz. Sizlerde bu sürece ortak olarak hem hedeflediğiniz takipçilere ulaşabilecek  hem de sayfanızın görünürlüğünü daha geniş kesimleri ulaştırabileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçerek Instagram takipçi arttırma yöntemlerinden yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak aklınıza takılan sorular için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Author

beratkalay