Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Genel

İnstagram’da 180 Gün Hatası Kesin Çözüm (2023)

Instagram’da bir hesabın kapatılması, içeriğin silinmesi veya başka bir sorun nedeniyle itiraz etmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Ancak Instagram politikalarının zaman içinde değişebilmesi için, güncel bilgilerin sağlanması Instagram’ın resmi yardım merkezi ve kullanımın kontrol edilmesi önemlidir.

  1. Giriş Yapın: İlk adım olarak Instagram’a giriş yapın. Eğer bir hesabınız korunuyorsa, giriş yapabiliyorsanız, başka bir tarayıcı veya cihazdan giriş deneyebilir veya “Şifremi Unuttum” seçeneğiyle şifre sıfırlama işlemi yapılabilir.
  2. Yardım Merkezi’ni Ziyaret Edin: Instagram’ın resmi Yardım Merkezi’ni (Yardım Merkezi) ziyaret edin. Burada hesap sorunları, güvenlik ve diğer ödemelerden yardım alabileceğiniz bilgiler bulunur.
  3. Hesap Kurtarma Formunu Doldurun: Instagram’ın hesabının kurtarılmasını doldurarak itirazda bulunabilirsiniz. Bu form genellikle hesabınızın neden kapatıldığını veya içeriğinizin neden silindiğini açıklamanızı isteyen bir dizi sorusu içerir. Instagram, bu formülü inceleyerek boyutuna geri dönüş yapabilir.
    • Forma ulaşmak için genellikle Instagram Yardım Merkezi’nde “Hesabınızı Kurtarın” veya benzeri bir bağlantı bulunur.
    • Formülü doldururken, miktarı açıklayıcı ve doğru bilgilerin verilmesi önemlidir.
  4. Instagram Destek Ekibi ile İletişime Geçin: Eğer hesap arızalanırsa işe yaramazsa, Instagram Destek Ekibi ile iletişim geçmeyi başarıyor. Instagram genellikle günlük ve e-posta yoluyla yanıt verir.
    • Instagram’ın resmi destek e-posta adresi veya iletişim formülü için Yardım Merkezi’ni kontrol edin.

Instagram’ın politikası ve kurallarına dikkat edilmesi önemlidir. Hesap bölümünün veya içeriğin silinmesinin nedeni, Instagram’ın kullanımının bozulması olabilir. İtirazınızı yaparken, kullanım şartlarına uygun olup olmadığınızı gözden geçirmek faydalı olacaktır.

 

İnstagram’da 180 Gün hatası alıyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçin hesaplarınızı çok kısa süre içerisinde geri açıyoruz.

Author

beratkalay